Produkto kategorija

Pridėti: Vandenilio energijos pramoninių inkubatorių bazę, kambaryje 409, standartinis statyba, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang mieste, Jiangsu Province, Kinija

Pašto kodas: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksas: + 86-511-80873089

Estija – +8615862985234

Kontaktai: Jack Wang

El. paštas: jackwang@akwchina.com


MODU90 Betono maišymas augalų

MODU90 Betono maišymas augalų

MODU90 betono maišymas PlantItemsUnitParametersItemsUnitParametersProductivitym3/h75 ~ 82Water matavimo tikslumas ±1 % maišytuvas Capacitym31.5Additive matavimo tikslumas ±1 % galios pagrindinės elektros MotorKW30 ×

Detailed description

MODU90 Betono maišymas augalų

Elementai Vieneto Parametrai Elementai Vieneto Parametrai
Produktyvumasm3/h75 ~ 82Vandens matavimo tikslumas±1 %
Maišytuvas pajėgumųm31.5Priedų matavimo tikslumas±1 %
Pagrindinės elektros variklio galiaKW30 × 2Iškrovimo aukštism3.85
Kaupti matavimo tikslumas±2 %Bendra bunkerio tūrism310 × 3
Miltelių matavimo tikslumas±1 %Milteliai Hopper tūris (t) pasirinktinait100 × 3

• Geresnis modulis dizainas, individualų produktų, greitas ir patogus įdiegti, patogu prižiūrėti ir remontuoti.
• Dvigubo horizontalios ašies maišytuvas galingas greitai ir net maišymą; hidraulinių kontroliuoti biudžeto įvykdymo patvirtinimo duris su 3 bendrosios jungikliai, kuris yra patogus įskaitytos medžiagų į mai yklė sunkve˛imių; maišymo mentės ir pamušalas plokštės priimti nusidėvėjimui atsparia nikelio lydinio ketaus, kurias galima greitai pakeisti.
• Bendra bunkeris yra didelis/mažas vartų, kuris gali pasiekti grubus ir tikslumo koeficientas su didelis matavimo tikslumas.
• Patentuota pneumatinė tiekimo lovelis gali greitai vykdyti elektros medžiagų su jokių likučių, kurie gali veiksmingai užkirsti kelią cemento nuo krešėjimo maišymo veleno. Suslėgtas oras į svėrimo kamerą patenka maišytuvas su cementu, kuris daro cemento tolygiai ir prisideda prie greito maišymo.
• Elektroninių valdymo elementų žinomų prekinių ženklų; elektroninio valdymo spintos ir svėrimo jutiklio funkcijos aukštos kokybės, geri ir patikimumą; tiksli elektroninė svėrimo sistema su grubus ir kojiniu, automatinis kompensacijos skirtumą, ir didelio matavimo tikslumo lygį.
• Mikrokompiuteris kontrolės sistema galime pasiekti rankinis ir Automatinis kontrolės; įvairių funkcijų, pavyzdžiui, formulės saugykla, ataskaitos formos spausdinimo ir automatinio operacijos daro patikima sistema; kontrolės kambarys su oro kondicionavimo įtaisų patogiam veikimui.

Hot Tags: modu90 betono maišymas augalų, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, žema kaina, geriausias, produktai
Susiję produktai
Feedback