Produkto kategorija

Pridėti: Vandenilio energijos pramoninių inkubatorių bazę, kambaryje 409, standartinis statyba, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang mieste, Jiangsu Province, Kinija

Pašto kodas: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksas: + 86-511-80873089

Estija – +8615862985234

Kontaktai: Jack Wang

El. paštas: jackwang@akwchina.com


CDM6365F hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai

CDM6365F hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai

Statybos mašinų CDM6365F funkcijos: CDM6365F siūlo platų darbo įrenginio deriniai ir lanksčiai prisitaiko prie įvairių darbo aplinką. Su standartinės darbo įrenginys: veiksmų judrus, stro

Detailed description

Statybos mašinų CDM6365F įranga:

CDM6365F siūlo platų darbo įrenginio deriniai ir lanksčiai prisitaiko prie įvairių darbo aplinką.
Su standartinės darbo įrenginys: veiksmų judrus, stiprus kasimo jėga. Jis yra plačiai naudojamas kasybos, kelių statybos, nacionalinės gynybos statybos, miesto statybos, hydropowerengineering ir pan.
Sutrumpintas tipo darbo įtaisą: Super didelis kibiras pajėgumų. Completingefficiencyof pakrovimo užduotis ir kasimo biriųjų medžiagų.
Su prailginta tipo darbo įrenginys: maksimalus kasimo spindulys yra daugiau nei 20m. Tolimojo ir gylis darbo vietos, kad kanalo kasimo ir lengvai valyti. Plačiai naudojamas vandens projekto.

Perkins 1206F-E70TTA
1206F yra turbokompresoriumi, oras-Oras gali būti aušinamas, 7 l, 6 cilindrų, leidžiančiu 205 kW (275hp). Jo didelės galios tankį, kartu su puikus sukimo momentas, sukurti, siekiant patenkinti ES etape ⅳ, EPS pakopos 4 galutinis ir MLIT atlikdami 4 veiksmą.
Pasaulinės klasės gamybos pajėgumų ir procesus kartu su patikrintas pagrindinis variklis dizaino užtikrinti patikimumas, tylus veikimas ir daugelio valandψ produktyvų.
Turbinos su smart išleidimo, anga galima visus reitingais ir greitai reaguoti, didelės galios ir didesnis sukimo momentas.

Aušinimo sistema
Lygiagrečiai radiatorius palengvina vėsinimo poveikį geriau ir paslaugų.

Priežiūros ir aptarnavimo
Pasaulio aptarnavimas variklio suteikia galimybę naudotis pasaulio išteklių. Tai bus padidinti paslaugų veiksmingumą, sumažinti klientų nerimauti ir užtikrinti užimtumo koeficientas ekskavatorių.

Variklio valdymo specialistas
Variklio sūkių skaičius leidžia 10 reguliuojamas pavarų per droselio potenciometru ir pasiekia tikslus valdymas per variklio sūkių skaičius variklio degalų tiekimo sklendė reguliuojant iš DC servo variklis. Variklis leidžia auto tuščiosios eigos/pagreičio funkcija mažinti kuro sunaudojimą. Ji turi liesti galios didinimo funkciją, gali dirbti su didelio atsparumo darbo sąlyga lengvai.

Kontrolės režimas
Ji priima išsivysčiusiame pasaulyje teigiamas srautas kontrolės sistemą, kad Elektroninė valdymo sistema, hidraulinė sistema ir variklis visada optimaliai konfigūracijos narėje suderintu pagrįstų galia. Automatinio reguliavimo paskirstymo hidraulinės sistemos ir elektros energijos sistemos gali ne tik taupyti energiją ir sumažinti išlaidas, bet taip pat labai padidinti ir darbo efektyvumą.

Funkcijos
Ši mašina yra įrengta tiesiai kelionės, strėlės/rankos santakos, strėlės/rankos ūkį, sūpynės prioritetas, sūpynės anti-atbulinės eigos ir regeneravimo rankos cilindro funkcijas. Kiekviena grandinė be įsikišimo per sudėtinius veiksmus. Kasti rankos ir kaušu taip pat kėlimo ir sūpynės strėlės tuo pačiu metu veikia; kairės ir dešinės varikliai operacijos yra nepriklausoma per kelionės.

Pagalbiniai Apšildoma kabina
Pagrindinis vožtuvas yra sumontuotas laukimo vožtuvai palengvinti kitų priedų, pavyzdžiui, nesilaikantiems plaktukas diegimo rinkinys.

Filtravimo sistema
Hidraulinės linijos yra įrengta aukštos kokybės hidraulinės alyvos filtras, kuris gali prailgina eksploatavimo laiką hidraulinių elementų.

Komponentų išdėstymas
Specialios konstrukcijos hidraulinės sistemos ir komponentai gali padidinti sistemos veiksmingumą ir mašina. Hidraulinės alyvos bako, pagrindinis siurblys ir pagrindinis vožtuvas glaudžiai išdėstyti į sutrumpinti jungiamosios linijos ir todėl sumažinti linijos trinties ir slėgio kritimas. Radiatorius yra išdėstyti dešinėje pusėje už kabinos veiksmingai mažinti triukšmo, karšto oro ir išmetamųjų dujų gavo operatorius.

Bandomojo projekto
Bandomasis siurblys yra nepriklausomas nuo pagrindinis siurblys ir tiekimo naftos bandomasis sistema, kuri garantuoja stabilią ir nepriklausomas bandomąjį kontrolės ir palengvina.

Monitorius
Įvairios paskirties tiesa spalvotas monitorius leidžia realaus laiko stebėjimo ir rodmenų mašina valstybės, variklio sūkių skaičius, aušinimo skysčio temperatūra, aliejaus spaudimo ir kuro lygio ir pan.

Galios valdymo būdas
3 pajėgumo veikseną sunkiųjų galios režimu (H), taupymo pajėgumo (S režimu) ir mažos keliamosios galios režimu (L režimas) galite perjungti bus sumažinti galios nuostolius. 3 rūšių derinys gali mažinti degalų sunaudojimą ir geriau atitiktų įvairių darbo sąlygas.

Kaltės Automatinis įspėjimas
Ji leidžia kaltės savarankiškai diagnozuoti automatinio įspėjimo rodymo ir gedimų pranešimą įrašyti iki 99.000 vienetų maždaug padedančios kaltės skambinti ir tyrimo metu techninės priežiūros įranga. Yra 3 lygių įspėjimo rodymo pagal pažeidimo sunkumą.

Variklio perkaitimo automatinis apsaugos
Perkaitimo apsauga bus aktyvus, jei kai aušinimo skysčio temperatūra viršija 102℃. Tada variklis bus ne kurio nors sistema bus sumažinti variklio greitį. Tačiau, jei aušinimo skysčio temperatūra yra per aukšta, operatorius turėtų uždaryti mašina kaip reikalaujama ir sužinoti gedimų priežastys.

ˇEMAS alyvos slėgio apsaugos
Kai alyvos slėgio žemiau standartinę vertę, bus uždarytas naftos slėgio jungiklis, tekstas įspėjimas bus rodomi 3 s ir tada variklis bus sulėtinti į mažos tuščiosios eigos apsisukimų dažnį. Tokiu atveju, veiklos vykdytojas turėtų išjungti mašina kaip būtina apsaugoti mašina.

Techninės priežiūros Auto priminti
Monitoriaus periodiškai primins operatorius, keičiant į variklio alyvos, tepalų ir filtro elementas nustatyti intervalą remti reguliari priežiūra.

Pagrindinis rėmas
Pagrįstą išdėstymą, tvirtas pagrindinio rėmo optimizuoja plieno panaudojimas.

Važiuojamajai daliai
The X-formos važiuoklės su sunkiųjų langelį struktūra yra veikiamas pakartotinai baigtinių elementų analizės skaičiavimo ir padidinti bendro tvirtumo, tvirtumą ir atsparumą sukimo. Važiuojamajai daliai yra suvirinti iš mažai legiruoto konstrukcinio plieno plokštės su viso proceso kokybės kontrolės. Ypatingos svarbos siūlių yra visiškai veikiami gedimų nustatymo ir testavimo užtikrinti produkto kokybę.

Bėgių kelio
Yra šonkaulių ir Vikšriniai lopšio viduryje kelio nuorodos. Naudojant m tipo plombos užtikrinti tepimo poveikis pin roll ir pin Bušas. Ilgindama darbingumo trukmę, bėgių kelio veiksmingai.

Kelionės prietaisas
Pavaros įtaisas dirba importuojamų aukštos kokybės varikliai ir varančiajam ratui priima aukšto dažnio šildymo bendrą grūdinimas procesą puikus drabužiai atsparumą išorės pavara ratlankio.

Idler pagalvėlė
Idler pagalvėlė su aukštos kokybės sandarinimo elementų veiksmingai užtikrinti aukšto slėgio sandarinimo viduje cilindrų bloko; spyruoklės yra veikiami specialus šiluminis apdorojimas leisti puikus nuovargis pasipriešinimo.

Kabinos šoko sugėrimo sistema
Kabinos apvalkalas yra įdiegta platforma per pagalvėle medžiagų sudaro silicio aliejus ir gumos sumažinti vibraciją, triukšmui sumažinti ir užtikrinti operacijos komfortą.

Kabinos išorės konstrukcijos
Stogo ir abiejų pusių kabina sustiprina plieno vamzdžiai nuovargis atsparumo ir slopinimas pajėgumų. Krintančių objektų saugos konstrukcijos yra varžtais prie kabinos priekio tiesiai į palengvinti pašalinimas ir todėl mašina prisitaikyti prie darbo sąlygų ir atitikti nustatytą saugos reikalavimus.

Windows
Stiklas yra clung į kabinos tiesiogiai be rėmo padidinti regėjimo lauko. Langai būtų nemokamai prisitaikyta prie atidaryti/uždaryti priekio ir viršutinį langą ir stiklas; Be to, priekinio stiklo galima nustatyti stogo virš operatorius.

Priekyje nuvalykite
Priešais kabina ramstis valytuvų išplečia operatoriaus regėjimo lauke; ji leidžia pastovioms ir valdymo režimą.

Saugi ir patogi kabina
Kairė/dešinė ramsčio tipo sustiprintas kabinos atitinka 15012117-2: 2008 m. ir neprivaloma kabinos FOPS atitinka 15010262:1998 m. operatoriaus saugai užtikrinti. 2.7m3 kabinos erdvę todėl vykdant ekskavatoriaus patogu. Pagrįstą išdėstymą iš kabinos vidaus kontrolės elementai leidžia lengva operacija.

Standartinis kabina įrangą
Kabinos viduje apima cigarų lichteris, Pelenų padėklai, puodelio laikiklis, kailis kablys, cubbyhole ir saugojimo stovo, didinančioms operacijos komfortą.

Papildomų lovų ar vaikiškų
Aukštos kokybės ir sveiką/c leidžia orą judėti. Glaustai control panel ir lengvai paspauskite pagrindinės operacijos; kelių kryptimi/c oro anga leidžia greitai kabinos viduje temperatūra ir greitai šildymo reguliavimas. Kaltės savarankiškai diagnostikos būdas palengvina/c priežiūra.

Prabangus (deluxe) sėdynės
Patogi pakaba tipo sėdynės yra sumontuotas hidraulinių sklendė; Platus atlošo leidžia juosmens atramos ir kreivės profilis leidžia patogiai žirgais; Dvivietis skaidrių sekti daugiašakės Daugiažingsnė reglamento leidžia skirtingi operatoriai rasti geriausia poza; Platus pedalas erdvė leidžia nemokamai kūno tempimo ir mažina nuo ilgą laiką operacijos nuovargis.

Saugos užraktas vairalazdė
Hidraulinio saugos užraktas vairalazdė yra įsikūrusi kairę porankiai lauke kabinos išorėje. Mašina kontrolės yra aktyvus tik tada, kai joysticka yra pozicijos, kurios gali neleisti negerai veikti efektyviai.

Valdymo svirtis
Pagrįstą dizainas svirtis taupo darbo pastangų svirtis principu; Ergonomiškas dizainas leidžia operatoriui išlaikyti gamtos riešo ir rankų laikyseną. Vidutinio sunkumo kreiptuką insulto mažina nuovargio laipsnio ir užtikrina tiksliai kontroliuoti.

Bumas ir rankos
Susidoroti su didelės apkrovos metu, LONKING dizainas ir plėtros komanda priėmė daugiau konservatorius dizaino filosofija, išsaugo daugiau saugumo faktorius, dirba baigtinių elementų analizė, skaičiavimo ir optimalaus dizaino baigti bumu ir rankos ir pasirenka didelio stiprumo mažai legiruoto konstrukcinio plieno bumu ir rankos receptūras.

PIN veleno
Pagrindinis elementas, ryšio darbo įrenginio yra pin veleno. LONKING pasirenka profesinės pin veleno tiekėjų ir pin velenai joms taikomi griežti gedimų aptikimas kokybei užtikrinti. Pin veleno LONKING Ekskavatoriai yra storio chrome apkalos kailis ir didelis paviršiaus apdaila. Specialusis režimas leidžia labai didelės drabužiai atsparumo ir atsparumas korozijai.

Kibiras
Kibiras kūno yra iš mažai legiruoto ir didelio trūkio stiprumo medžiagos ir išorės struktūrą yra iš didelio stiprumo ir atsparaus plieno, kurie sudaro visa sustiprintos kibirą. Šis ekskavatorius suteikia įvairių kibiras galimybių patenkinti skirtingus darbo poreikius.

Lengva priežiūra ir aptarnavimas
Ir išdėstymą, CDM6365F ėmėsi suteikiant patogumo už techninę priežiūrą asmuo į. Dauguma techninės priežiūros vietų galima pasiekti iš žemės lygio, kad greitai ir aukšto veiksmingumo priežiūra. 3 šoninės durys gali būti atidarytos per reguliarų tikrinimą ir priežiūrą ir kiekvienas paslaugų centras yra lengvai pasiekiamas. Techninės priežiūros taškai yra aiškiai nustatytos, lengva valdyti. Elektriniai elementai yra centralizuotas į lauką Elektromechaniniai valdymo kabinoje palengvina.

Kol techninės priežiūros ir aptarnavimo ciklas
CDM6365F priežiūros ir aptarnavimo ciklo užsitęsė sumažinti techninės priežiūros dalių surinkimo ir padidinti prieinamumą.

Specifikacijos

CDM6365F

Variklis

Modelis

Perkins 1206F-E70TTA

Vardinis

205kW (275hp) 1 950 aps/min

Max. sukimo momentas

1257N.m/1400 aps/min

Pagimdė × insulto

105 mm x 135 mm

Poslinkis

7.1 L

Komentaras

Išlaikyti vardinis 2300m aukštyje.

Darbinis svoris

Santrauka

Veiklos svoris: 34000 kg
Darbinis svoris yra 6470mm standartinis bumas, 2900mm standartinis rankos, 1.6m3 standartiniu kotu, 600 mm kelio, tepimo alyvos, aušinimo skysčio, visą dyzelino kuro bakas ir poilsio standartiniai vienetų.

Žemės paviršiaus slėgio

68 kPa (Lengthened tipas: 70 kPa)

Skysčių talpos

Kuro bakas

580 L

Aušinimo sistema

33 L

Variklio alyvos

35 L

Sūpynės pavaros įtaisas

7.2 L

Kelionės įranga

2 × 11 L

Hidraulinės alyvos bako

530 L

Sūpynės mechanizmas

Santrauka

Didelis sukimo momentas stūmoklį variklis ir 2 pakopų planetų reduktorius automobiliu. Stabdžių vidinis pakrovimo motorinių taiko pavasarį ir išleistas Hidraulinis vienetas. Automatinis stabdymas galima naudoti kai sūpynės valdymo svirtis neperjungta į neutralią padėtį.

Sūpynės greitis

9,5 rpm (Lengthened tipas: 7.5 rpm)

Kelionės automobiliu

Santrauka

Integruota 2 greičių stūmoklį hidrauliniai variklis ir reduktorius drive, variklių ir hidraulinių vamzdynų yra išdėstyti kelio rėmo užkirsti kelią žalos dėl tvirtas kelio paviršiaus; Variklio viduje yra įrengti darbinį stabdį ir smūgio absorbcijos vožtuvas siekiant užtikrinti sklandų važiavimo ir sustabdyti ir patikimą stabdymą.

Taveling greitis

3.25 - 5.43 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

298kN

Kelionės mechanizmas

Standartinis vikšrai plotis

600 mm

ne. bėgių kelio batai

48 (abiejų pusių)

ne. iš carrierrollers

2 (abiejų pusių)

ne. bėgių kelio volai

8 (abiejų pusių)

Hidraulinė sistema

Pagrindinis siurblys

Dvipusis ašinis kintamojo stūmoklį siurblys

Bandomasis siurblys

Pavarų siurblys (integruota į pagrindinis siurblys)

Max. srauto sistemos

2 x 340 L / min

Max. slėginės įrangos

34.3 MPa

Max. bandomasis slėgis

3,9 MPa

Eksploatavimo įranga

Kiekviena mašina veiksmų yra bandomasis kontroliuojama. Manžetas kontroliuoja strėlės ir kau judesio o Kairė svirtis kontroliuoja rankos judesio ir viršutinės konstrukcijos sūpynės. Snukio bandomasis vožtuvas yra įrengtas svirtis kreiptuką kontrolės mašina keliaujant ar sukant pėsčiomis arba svirtis. Kelionės pavarų perjungimo priima Solenoidinis jungiklis kontrolės.

Elektros sistemos

Sistemos įtampa: 24 V
Baterija: 12 V, 120 A x 2


Transporto dydis
Šie dydžiai suderinti, kad standartinės konfigūracijos įrenginių.


Paveiksle pažymėtos & ldquo; * & rdquo; nurodo standartinės konfigūracijos.

CDM6365F

Strėlės ilgis (mm)

5850

6470 *

11000

Rankos ilgis (mm)

2600

2900

2900 *

8500

Transporto Length(mm)

10690

10666

11283

15690

b bendras transporto Height(mm)

3724

3700

3518

3325

c patys Distance(mm)

4030

d liekamosios sūpynės Radius(mm)

3512

e atsvara žemės Clearance(mm)

1211

f bėgių kelio Gauge(mm)

: 2590 keleivių

g viso transporto Width(mm)

3237

h viršutinė konstrukcija Width(mm)

3145

Aš standartinis vikšrai Width(mm)

600

J. Min. žemės Clearance(mm)

500

Kabinos Height(mm)

3140


Darbinis diapazonas

Šie dydžiai suderinti teiginiai apie standartiniai įrangos

Paveiksle pažymėtos & ldquo; * & rdquo; nurodo standartinės konfigūracijos.

CDM6365F

Strėlės Length(mm)

5850

6470 *

11000

Rankos Length(mm)

2600

2900

2900 *

8500

aMax. kasti radius(mm)

9911

10192

10813

20143

b Max. kasti depth(mm)

6211

6511

7069

15126

c Max. kasti height(mm)

9494

9627

10018

16575

d Max. dempingo height(mm):

6417

6547

6942

14218

e Max. kasimo spindulys apie ground(mm)

9694

9975

10615

20038

Max. kibiras breakout force-ISO(kN)

211

211

211

90.4

Max. rankos breakout force-ISO(kN)

197

37z

37z

71,3

Standartinė įranga
Šios įrangos yra visiškai standartinę įranga nuo CDM6365F. Be to, standartinės konfigūracijos keisis kartu su produkto pakeitimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietos LONKING agentas.

70 a generatorius

Pakabos tipas reguliuojamas sėdynės,

Platformos darbo lempa (1)

Ištraukiamas diržas (2" plotis)

Strėlės darbo prožektoriai (2)

Pelenų padėklai ir cigarų lichteris

Degalų siurblys

Puodelio laikiklis

Originalios Perkins variklis

A/c sistema, leidžianti greitai šildymo

Radialinis sandarinimo oro filtras

Pirminiai oro filtrai

Hidraulinio saugos užraktas vairalazdė

Naftos produktais užterštų paviršinių

Radijo

Facet kuro filtras

Failo kišenėje

Rippled sienos radiatorius su valymo plotas

Skrybėlę ir kailis kablys

Didelės apimties kuro bakas

Kairėje/dešinėje pusėje, saugojimo

Pagalbiniai hidraulinių sklendė (1)

Interjero apšvietimo įranga

Auto sūpynės stovėjimo stabdys

Dvigubas stereo garsiakalbių

Strėlės/rankos ūkio kontrolės funkcija

Nuimamos liukas

Atsvara

Stiklo valytuvų ir apliejiklių

Viršutinis gaubtas

Kabinos teigiamo slėgio filtravimo ir vėdinimo sistema

Rakinami vartai ir dangtelio užraktas

Galinio lango (pabėgti išeiti)

A/c stacionarių kondensatorius

Pabėgti plaktukas

Rankos pakartotino aktyvavimo grandinės

Plaunamas guminis grindų kilimėlis

Strėlės/rankos santaka

Gesintuvas

Tiesios kelionės hidraulinės linijos

Spalvotas grafinis ekranas

Dvigubas greitis kelionės

Ekonominio režimo pasirinkimo

Priekinis idler ir idler pagalvėlė

Datos ir laiko rodymo

Priekaba žiedas ant pasparos

Mašina valstybės ekranas

Grandinės apsauga stovo

Darbo valandą ekranas, techninės priežiūros priminti

Reguliuojamas sėdynės porankis

Dabartinis variklio greičio rodmenys

Oro ir pakinktai (išskyrus radijo garsiakalbis)

Įspėjamasis pranešimas


CDM6365FOptional įranga
Neprivaloma įranga gali skirtis nuo Šioje instrukcijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietos LONKING agentas.

Kibiras

Valdymo pulto

Važiuojamajai daliai

Papildomas Hidraulinis vienetas ir vamzdynų

Sunkiųjų roko kaušas 1,8 m³ (tik už 5800 mm ilgio strėlės ir 2600 mm ilgio rankos)
Birių medžiagų kaušas 1,8 m³
Birių medžiagų kibiras 2.0 m³
Birių medžiagų kibiras 2.2 m³
Birių medžiagų kibiras 0,5 m³ (tik už 11000 mm ilgio strėlės ir 8500 mm ilgio rankos)

Darbo įspėjimas lempa

700mm tris kartus
laikinas batai

Breaking plaktukas vamzdynų

Kabinos stogo apsaugoti tinklą

800mm tris kartus
laikinas batai

Hidraulinis nesilaikantiems plaktukas (neprieinamas 11000mm ilgio strėlės ir 8500mm ilgio rankos)

Kabinos priekio apsauga internete

Sekti gumos blokas

Kelionės signalas

Hot Tags: cdm6365f hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, žema kaina, geriausias, produktų
Susiję produktai
Feedback