Produkto kategorija

Pridėti: Vandenilio energijos pramoninių inkubatorių bazę, kambaryje 409, standartinis statyba, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang mieste, Jiangsu Province, Kinija

Pašto kodas: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksas: + 86-511-80873089

Estija – +8615862985234

Kontaktai: Jack Wang

El. paštas: jackwang@akwchina.com


CDM6065 Hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai

CDM6065 Hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai

Statybos mašinų CDM6065 funkcijos: CDM6065 yra įrengta su mažai triukšmo, mažai teršalų, mažas dydis, ir stiprus energijos Yanmar variklio. Jis taip pat yra įrengta naujo tipo nepriklausomi srauto platintojus

Detailed description

Statybos mašinų CDM6065 įranga:

CDM6065 yra įrengta su mažai triukšmo, mažai teršalų, mažas dydis, ir stiprus energijos Yanmar variklio. Jis taip pat yra įrengta naujo tipo nepriklausomi srauto paskirstymo hidraulinė sistema (LUDV), nesusijusių su apkrovos slėgio. Mašiną valdo charakteristikos energijos taupymo, visiškai funkcinis, geras stabilumas, didelio našumo, erdvūs ir patogūs salono ir pan.
CDM6065 yra plačiai naudojamos savivaldybių inžinerija, sodo projekto, drėkinimo ir vandens apsaugos statyba ir t. t.

YANMAR TNV serijos variklis
Originalus Japonijos importuojamų Yanmar keturių cilindrų, keturtaktis, vandeniu aušinami, tiesioginio degalų įpurškimo variklis. Jis yra galingas ir degalus taupančius. Naudojant unikalų CAE technologija Yanmar, didelis Spoileris ant bagažinės ir naujo tipo aušinimo ventiliatorius, efektyviai sumažina triukšmo ir vibracijos mašinos. Ir neprivaloma su Euro ⅢA emisijos standartą atitinkantis variklis.

Filtravimo sistema
Didelio našumo dvigubo oro filtras užtikrina kokybę, variklio oro įsiurbimo. Be to, oro parengtinis filtras gali atlikti neapdorotų filtravimo per oro įsiurbimo galėtų įgyvendinti darbo sąlygomis blogą oro kokybę ir prailginti priežiūros intervalo oro filtras. Naftos vandens atskirtuvas ir didelio tikslumo kuro filtras bus filtrato kuro daug kartų šeriami variklio degalų kokybei užtikrinti.

Aušinimo sistema
Lygiagrečiai radiatorių aušinimo palengvina vėsinimo poveikį geriau ir techninės priežiūros.

Priežiūros ir aptarnavimo
Lengva priežiūra, tiesioginio degalų įpurškimo variklis sumažina priežiūros sąnaudas. Tai bus sumažinti klientų nerimauti dėl paslaugos ir užtikrinti užimtumo koeficientas ekskavatorių.

Kontrolės režimas
Naujas LUDV galia suderinta sistema ir srauto paskirstymo sistema nepriklausomai nuo pakrovimo slėgis sugeba gerai kontrolės veiksmus kiekvienos grupės vožtuvas pagrindinių kelių vožtuvas, ir platinti variklio galia kaip didžiausia dalis pagal sistemos poreikius, siekiant realizuoti optimalų atitikimą pagal įvairių darbo sąlygos ar darbo krūvį, ir dėl to didžiausia veiklos veiksmingumą , taip pat kaip ekskavatorių veiklos stabilumui ir patikimumui gerinti.

Funkcijos
Gerai kontroliuoti sukimosi dažnis (judėjime prasideda & operacija).
Srauto ir slėgio kontrolės tuo pačiu metu.
Veiksmingos kontrolės sukimosi greičio (kai siejami su kitais pasiūlymais).
Greitėjimo ir lėtėjimo puikius.
Rankos regeneravimo grandinės, skatinti žemės darbų mašinos greitį.

Pagalbiniai Apšildoma kabina
Pagrindinis vožtuvas yra įrengtas laukimo vožtuvai palengvinti kitų priedų, pavyzdžiui, nesilaikantiems plaktukas diegimo rinkinys.

Filtravimo sistema
Hidraulinės linijos yra įrengta aukštos kokybės hidraulinės alyvos filtras, kuris gali prailgina eksploatavimo laiką hidraulinių elementų.

Komponentų išdėstymas
Specialios konstrukcijos hidraulinės sistemos ir komponentai gali padidinti sistemos veiksmingumą ir mašina. Dalys glaudžiai išdėstyti į sutrumpinti vamzdžiai ir todėl sumažinti vamzdžių trinties ir slėgio.

Monitorius
Didelis LCD ekranas suteikia patogus vizualinis operacijos sąsają, mašinos darbo būklės ir veiklos parametrus, tokius kaip variklis sukasi greitis, aušinimo skysčio temperatūros, variklio alyvos slėgis, degalų lygio, realaus laiko ir istorinis gedimus rodomi intuityviai.

Kaltės Automatinis įspėjimas
Įspėjimas įrangos gedimui per garso, šviesos, ir tekstas, ir automatinė signalizacija.

Pagrindinis rėmas
Pagrįstą išdėstymą, tvirtas viršutinis rėmas optimizuoja plieno panaudojimas.

Važiuojamajai daliai
X formos važiuoklės su sunkiųjų langelį struktūra yra veikiamas kartotinę analizę ir skaičiavimą, ji pagerinti bendrą tvirtumas, jėga ir sukimo pasipriešinimo. Važiuojamajai daliai yra suvirinti iš mažai legiruoto konstrukcinio plieno plokštės su viso proceso kokybės kontrolės. Ypatingos svarbos suvirinimo siūlės yra visiškai veikiami gedimų nustatymo ir testavimo užtikrinti produkto kokybės ir ilgaamžiškumo.

Bėgių kelio
Yra intensyvesnis šonkaulių ir Vikšriniai lopšio viduryje kelio nuorodos. Naudojant M tipo Riebokšlis užtikrinti tepimo poveikis pin ir pin liukso numeriuose. Ilgindama darbingumo trukmę, bėgių kelio veiksmingai.

Kelionės prietaisas
Pavaros įtaisas dirba importuojamų aukštos kokybės varikliai, ir vairavimo variklio pavara žiedas priima aukšto dažnio šildymo bendrą grūdinimas procesą puikus drabužiai atsparumą išorės pavara ratlankio.

Idler pagalvėlė
Idler pagalvėlė su aukštos kokybės sandarinimo elementų veiksmingai garantuoja aukšto slėgio sandarinimo viduje cilindrų bloko, tempimo spyruokles turi specialus šiluminis apdorojimas leisti puikus nuovargis pasipriešinimo.

Kabinos šoko sugėrimo sistema
Kabinos apvalkalas yra įdiegta platforma per pagalvėle medžiagų sudaro silicio aliejus ir gumos sumažinti vibraciją, triukšmui sumažinti ir užtikrinti operacijos komfortą.

Windows
Stiklo yra clung į salono tiesiogiai be rėmo padidinti regėjimo lauko. Langai būtų nemokamai prisitaikyta prie atidaryti/uždaryti priekio ir viršutinį langą ir stiklą, be to, galima nustatyti priekinio stiklo, kad stogą virš operatorius.

Priekinis valytuvas
Priešais salono ramstis valytuvų išplečia naudotojo matymo, tai leidžia pastovioms ir valdymo režimą.

Saugi ir patogi kabina
Erdvūs ir Multi-funkcinis salone kuriami pagal ergonomikos padidina komfortą operatoriui. Pagrįstą valdymo elementų viduje salono išdėstymas leidžia lengva operacija.

Standartinę įrangą
Salono viduje yra cigarų lichteris, Peleninė, puodelio laikiklis, sandėliavimo rack, kailis kablys, pabėgti plaktukas ir gesintuvas.

Papildomų lovų ar vaikiškų
Aukštos kokybės ir sveiką/c leidžia orą judėti. Glaustai control panel ir lengvai paspauskite pagrindinės operacijos, kelių kryptimi/c oro anga leidžia greitai reglamento kabinos viduje temperatūra ir greitai šildymo.

Prabangus (deluxe) sėdynės
Patogus sustabdymo sėdynės yra sumontuotas hidraulinių sklendė, platus atlošo leidžia juosmens atramos ir kreivė profilis leidžia patogiai žirgais, dvigubo skaidrių sekti daugiašakės Daugiažingsnė reglamento leidžia skirtingi operatoriai rasti geriausia poza, platus pedalas erdvė leidžia nemokamai kūno tempimo ir mažina nuo ilgą laiką operacijos nuovargis.

Saugos užraktas vairalazdė
Hidraulinio saugos užraktas vairalazdė yra įsikūrusi kairę porankiai lauke kabinos išorėje. Mašina kontrolės yra aktyvus tik tada, kai joysticka yra pozicijos, kurios gali neleisti negerai veikti efektyviai.

Valdymo svirtis
Pagrįstą dizainas svirtis taupo darbo pastangų svirtis principu, ergonomiškas dizainas leidžia operatoriui išlaikyti gamtos riešo ir rankų laikyseną. Vidutinio sunkumo kreiptuką insulto mažina nuovargio laipsnio ir užtikrina tiksliai kontroliuoti.

Perjungti valdymo skydas
Valdymo skydelio kairėje/dešinėje bandomasis langelį yra glausta ir estetišką maketo ir klavišų yra lengva.

Bumas ir rankos
Susidoroti su sunkiųjų apkrova veikiant, dizainas ir plėtros komanda LONKING priima daug naujausius dizaino idėjų, išsaugo daugiau saugumo faktorius, dirba kartotinę analizę, apskaičiuoti ir optimalaus dizaino baigti bumu ir rankos ir pasirenka didelio stiprumo mažai legiruoto konstrukcinio plieno bumu ir rankos receptūras.

PIN veleno
Pin veleno yra pagrindinis elementas nurodo darbo įrangai prijungti. LONKING pasirenka profesinės pin veleno tiekėjų ir pin velenai joms taikomi griežti gedimų aptikimas kokybei užtikrinti. Pin veleno LONKING Ekskavatoriai yra storio chrome apkalos kailis ir didelis paviršiaus apdaila. Specialusis režimas leidžia labai didelės drabužiai atsparumo ir atsparumas korozijai.

Kibiras
Kibiras kūno yra iš mažai legiruoto ir didelio trūkio stiprumo medžiagos ir išorės struktūrą yra iš didelio stiprumo ir atsparaus plieno, kurie sudaro visa sustiprintos kibirą. Standartiniu kotu su vienodo aukštų, yra gyrė vartotojai yra labiau tinka lygiava sąlygas. Šis ekskavatorius suteikia įvairių kibiras galimybių patenkinti skirtingus darbo poreikius.

Lengva priežiūra ir aptarnavimas
Ir išdėstymą, CDM6065 nuomone, suteikiant patogumo už techninę priežiūrą atliekantys darbuotojai. Dauguma techninės priežiūros vietų galima pasiekti iš žemės lygio, kad greitai ir aukšto veiksmingumo priežiūra. Techninės priežiūros taškai yra aiškiai nustatytos, lengva valdyti. Elektriniai elementai yra netoli mašina palengvina išorėje.

Kol techninės priežiūros ir aptarnavimo ciklas
CDM6065 priežiūros ir aptarnavimo ciklo užsitęsė sumažinti techninės priežiūros dalių surinkimo ir padidinti prieinamumą.


Specifikacijos

CDM6065

Variklis

Modelis

YANMAR 4TNV94L-PLK

YANMAR 4TNV98-ZSLK

Vardinis

43.3 kW(58.8 hp) 2400 aps/min

46.3 kW(58.6 hp) 2200 aps/min

Pagimdė × insulto

94 mm x 110 mm

98 mm x 110 mm

Poslinkis

3.054 L

3.319 L

Min. degalų suvartojimas

220 g/kw.h

Darbinis svoris

Santrauka

Veiklos svoris: 6050 kg Darbinis svoris yra 3000mm standartinis bumas, 1550mm standartinis rankos,
0.25m3 standartiniu kotu, 400mm kelio batai, tepimo alyvos, aušinimo skysčio, visą dyzelino kuro bakas ir poilsio standartiniai vienetų.

Žemės paviršiaus slėgio

32 kPa

Skysčių talpos

Kuro bakas

134 L

95 L

Aušinimo sistema

15 L

Variklio alyvos

10.5 L

Sūpynės pavaros įtaisas

1.2 L

Kelionės įranga

2 × 1 L

Hidraulinės alyvos bako

115 L

Sūpynės motorinių

Santrauka

Stūmoklį tipo (su saugos vožtuvas ir uždarojo tipo stabdžių)

Sūpynės greitis

11 aps/min

Kelionės motorinių

Santrauka

Stūmoklį tipo (su saugos vožtuvas ir uždarojo tipo stabdžių)

Taveling greitis

2.5-5.0 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

58.3 kN

Kelionės mechanizmas

Standartinis vikšrai plotis

400 mm

ne. sekti batų

39 (abiejų pusių)

ne. iš carrierrollers

1 (abiejų pusių)

ne. bėgių kelio volai

5 (abiejų pusių)

Hidraulinė sistema

Pagrindinis siurblys

Ašinis kintamojo stūmoklį siurblys

Max. srauto sistemos

146 L/min

156.2. L/min

Max. slėginės įrangos

24.5 MPa

Max. bandomasis slėgis

3.7 MPa

Eksploatavimo įranga

Kiekviena mašina veiksmų yra bandomasis kontroliuojama.
Manžetas kontroliuoja judesio bumu ir kibiras o Kairė svirtis kontrolė
rankos judesio ir viršutinę konstrukciją sūpynės. Snukio bandomasis vožtuvas yra sumontuotas svirtis vairalazdė
kontroliuoti kelionės arba sukant pėsčiomis arba svirtis. Kelionės pavarų perjungimo priima Solenoidinis jungiklis kontrolės.

Elektros sistemos

Sistemos įtampa: 24 V baterijos: 12 V, 85 A


Transporto dydis
Šie dydžiai suderinti, kad standartinės konfigūracijos įrenginių.

Strėlės ilgis (mm)3000
Rankos ilgis (mm)1550
Transportavimo ilgis (mm)5850
b bendras transporto aukštis (mm)2618
c patys atstumas (mm)1900
d liekamosios atidaromas spindulys (mm)1705
e atsvara prošvaisa (mm)703
f vėžės plotis (mm)1600
g viso transporto plotis (mm)2000
h viršutinė konstrukcijos plotis (mm)1940
Standartinis stebėti batų plotis (mm)400
j. Min. prošvaisa (mm)323
Kabinos aukštis (mm)2618


Darbinis diapazonas
Šie dydžiai suderinti teiginiai apie standartiniai įrangos.

Strėlės ilgis (mm)3000
Rankos ilgis (mm)1550
Max. kasimo spindulys (mm)6096
B Max. kasimo gylis (mm)3762
C Max. kasti aukštis (mm)5965
D Max. dempingo aukštis (mm)4135
E Max. kasimo spindulys (mm) pagrindu5953
Max. kibiras breakout jėgos ISO (kN)44.8
Max. rankos breakout jėgos ISO (kN)31.4


Standartinė įranga
Šios įrangos yra visiškai standartinės įrangos dalis. Be to, standartinės konfigūracijos keisis kartu su produkto pakeitimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietos agentas.

GeneratoriųPakabos tipas reguliuojamas sėdynės
Platformos darbo lempa (2)Ištraukiamas diržas
Strėlės darbo lempa (1)Peleninė ir cigarų lichteris
Vandens įrodymas elektrinių jungčiųPuodelio laikiklis
Originalus Yanmar variklisA/C sistemos su greitai šildymo
Radialinis sandarinimo oro filtrasGalima įrengti du papildomus pedalus
Pirminiai oro filtraiHidraulinio saugos užraktas vairalazdė
Naftos produktais užterštų paviršiniųRadijo
Facet kuro filtrasFailo kišenėje
Rippled sienos radiatorius su valymo plotasSkrybėlę ir kailis kablys
Didelės apimties kuro bakasSandėliavimo rack
Pagalbiniai hidraulinių sklendė (1)Interjero apšvietimo įranga
Auto sūpynės stovėjimo stabdysDvigubas stereo garsiakalbių
Strėlės/Armholding kontrolės funkcijaNuimamos liukas
AtsvaraStiklo valytuvų ir apliejiklių
Rakinami vartai ir dangtelio užraktasGalinio lango (pabėgti išeiti)
A/c stacionarių kondensatoriusPabėgti plaktukas
Rankos pakartotino aktyvavimo grandinėsPlaunamas guminis grindų kilimėlis
Dvigubas greitis kelionėsGesintuvas
Priekinis idler ir idler pagalvėlėGrafinis monitorius
Varomojo ratoDatos ir laiko rodymo
Centrinė sūpynės jungtisMašina valstybės ekranas
Kelio apsaugosDarbo valandą ekranas
Reguliuojamas sėdynės porankisDabartinis variklio greičio rodmenys
Oro ir pakinktai (išskyrus radijo garsiakalbis)Įspėjamasis pranešimas


Papildoma įranga
Neprivaloma įranga gali skirtis nuo Šioje instrukcijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietos agentas.

KibirasValdymo pultoVažiuojamajai daliaiPapildomas Hidraulinis vienetas ir vamzdynų
Siauras kibiras 0.1 m³ bendrosios kibiras 0.2 m³ bendrosios kibiras 0.23 m³ palaidi materialbucket 0.31 m³Darbo įspėjimas lempa500 mm trivietis laikinas bataiBreaking plaktukas vamzdynų
600 mm trivietis laikinas bataiHidraulinis nesilaikantiems plaktukas
Sekti gumos blokas
Kelionės signalas

Hot Tags: cdm6065 hidraulinis Vikšriniai ekskavatoriai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, žema kaina, geriausias, produktų
Susiję produktai
Feedback