Produkto kategorija

Pridėti: Vandenilio energijos pramoninių inkubatorių bazę, kambaryje 409, standartinis statyba, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang mieste, Jiangsu Province, Kinija

Pašto kodas: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksas: + 86-511-80873089

Estija – +8615862985234

Kontaktai: Jack Wang

El. paštas: jackwang@akwchina.com


Plieno tiltas

Bailey tilto sėkmę lėmė receptūras paprastumas ir jos modulinės komponentų grupė, kartu su galimybe pastatyti ir visuotinai

Detailed description

Bailey tilto sėkmę lėmė receptūras paprastumas ir jos modulinės komponentų grupė, kartu su galimybe pastatyti ir dislokuoti skyrius ne mažiau paramos iš sunkiosios technikos. Dauguma, jei ne visos, ankstesnių dizainų karinės tiltų reikalaujama kranai pakelti iš anksto surenkamos tilto ir sumažinti jį į vietą. Bailey dalys buvo pagamintos iš standartinio plieno lydinių, ir buvo gana paprasta, kad dalys yra pagamintos įvairių gamyklų skaičius gali būti visiškai tarpusavyje. Kiekvienas atskiras dalis galėtų atlikti keli vyrai, leidžianti armijos inžinierių judėti lengviau ir greičiau nei anksčiau, kaip rengiant kariuomenės ir skatinant už jų reikmenimis. Galiausiai, Modulinė konstrukcija leido inžinierių sukurti kiekvieno tilto, kad taip ilgai, ir tokia pat stipri, kiek reikia, dvigubai ar trigubai palankią šoninėse plokštėse, arba geležinkelio balastui ruožuose.

Pagrindinis tilto sudaro trys pagrindinės dalys. Tilto 's dozavimą teikiama plokštės šonuose. Plokštės yra 10 pėdų ilgio (3.0 m), 5 pėdų aukščio (1,5 m), Kryžiaus Karkasinis stačiakampiai kad kiekvienas sveria 570 svarų (260 kg), ir gali būti panaikintas šešių vyrų. Kolegijos buvo apskaičiuota suvirinti plieno. Kiekvienos grupės viršuje ir apačioje akordas buvo blokavimo vyrų ir moterų antgaliai, kad inžinieriai galėtų intarpas skydelio jungiamųjų jungčių.

Tilto grindų sudaro 19-koja-visos (5.8 m) transoms, kad paleisti per tiltą, su 10 pėdų ilgio (3.0 m) stringerius veikia tarp jų apačioje, formuojant kvadrato skaičius. Transoms užmigti ant apatinės plokštės Styga, ir spaustuvai surengti juos kartu. Stringerius dedami baigė struktūrinių karkaso viršuje, ir medienos apkalos dedamas ant stringerius teikti per geležinkelio balastui. Ribands varžtas su apkalos ir stringerius. Karui, medinės apkalos padengė plieno lakštai, kurie atsparesni žalos dėl cisternos takeliai.

Kiekvienam vienetui pagaminti tokiu būdu sukuria vieną 10 pėdų ilgio (3.0 m) skyrius, tiltas, su 12-foot-visos (3.7 m) geležinkelio balastui. Po viena skirsnyje yra visiškai jis yra paprastai stumiama į priekį per volai, bridgehead, ir kitą sekciją pastatytas už ją. Du tada sujungti su smeigtukai daužė į skyles plokštės kampuose.

Papildoma jėga keletą plokščių (ir transoms) gali būti varžtais abiejų pusių nuo tilto, trys. Kitas sprendimas yra sukrauti plokščių vertikaliai. Su trijų grupių visoje ir dvi aukštos, Bailey tiltas gali palaikyti tankai per 200 pėdų span (61 m). Footways gali būti įdiegta išorinėje šoninės panelės, šoninės panelės forma yra veiksmingas barjeras tarp snukio ir transporto priemonių eismo ir leisti pėstiesiems saugiai naudoti tilto.

Naudinga funkcija Bailey tilto yra jos gebėjimas būti paleidžiama iš vienos pusės spraga. Šioje sistemoje priekyje-dauguma dalis tilto yra kampu iki pleištai į "paleidimo nosies" ir dauguma tilto liko be geležinkelio balastui ir ribands. Tiltas yra ant ritinių ir tiesiog stumiama per spragą, naudojant darbo jėgos ar sunkvežimis ar vikšrinės transporto priemonės, o tada ritinio pašalinamas (naudojant lizdai) ir ribands ir geležinkelio balastui įdiegimo, jokių papildomų langų ir transoms, kurių gali prireikti.

Per II pasaulinį karą, Bailey tilto dalys buvo bendrovių, kurių mažai patirties šios rūšies inžinerija. Nors dalis buvo paprasta, jie turėjo būti tiksliai pagaminti, jei jie buvo pritaikyti viena kitai teisingai, todėl jie buvo surinkti į bandymo tiltas įsitikinti, kad šios gamyklos. Tai padaryti efektyviai, naujai pagamintos dalys būtų nuolat įtrauktas į bandymo tilto, o tuo pačiu metu bandymo tilto gale buvo nuolat išmontuotas ir dalių, išsiuntimo galutiniams naudotojams.


Bailey tiltas

Bailey tilto per Meurthe upės, Prancūzija

Protėvio

Santvarinis tiltas

Susijusių

Callender-Hamilton tiltas

Palikuonis

Mabey logistikos paramą tiltas, vidutinės Girder tiltas

Vykdo

Pėstieji, kelių transporto priemonių, geležinkelio transporto priemonių

Patikros intervalas

Trumpas

Medžiaga

Medienos, plieno

Kilnojamojo

ne

Dizaino pastangų

Mažai

Falsework reikalaujama

Nė vienas

Bailey tilto inOntario, Jungtinės Amerikos Valstijos

Bailey tilto per Baltasis Nilas, Džuba, Pietų Sudanas

Bailey tilto per Wadi el Kuf, Libija,
su tilto sekcijas naudojamas konstruojant laikikliai

Callender-Hamilton tiltas, 4-Walton tiltas


Šiuolaikinės Bailey tiltai

Bailey tiltai yra reguliariai naudojamos visame pasaulyje XXI amžiuje. Kai išskirtiniais pavyzdžiai:

1. ilgiausias Bailey tiltas buvo pradėta eksploatuoti spalio 1975. Šis 788 m (2,585 pėdų), dviejų eismo juostų tiltas kerta Derwent upė Hobart, Australija. Jis buvo atidarytas aplink per metus po Tasmano tilto nelaimės sunaikinti tik upės kirtimo ir veiksmingai padalyti į dvi miesto. Bailey tilto buvo naudojamas kol Tasmano tilto rekonstrukcija buvo baigta 1977 m. spalio 8 d..

2.A Bailey tiltas tarp Giedrius upės ir Dras upės Ladako, Indija yra aukščiausias tiltas pasaulyje 5,602 m (18,379 pėdų) virš jūros lygio aukštyje. Jis buvo pastatytas 1982 m. Indijos armija. [15]

3. į 1950-ųjų vidurio auto racing circuit kalkių Rock Park Lakeville, Connecticut įsigyti karo-perteklius Bailey tiltas, transporto priemonių galėtų įvesti ir išvykimo žemė aplink sodybos ir paddock skyriai trasos nors lenktynės vyko. Tiltas buvo nuolat tarnybą nuo, ir buvo persikėlė į naujas, iškeltas polių 2008 m. pavasarį. Sekti mano, tai gali būti vienintelis likęs antrojo pasaulinio karo laikų Bailey tilto į reguliariai kasdien viešųjų paslaugų JAV.

4. yra nepakankamai statybos lieptų Jawaharlal Nehru stadione (Delis), vienas iš pagrindinių vietų 2010 m. Sandraugos žaidynės, žlugo per kelias savaites iki atidarymo ceremoniją, buvo sužeisti 27 žmonių. Delis vyriausybė paprašė Indijos armija Bailey suvienyti jį pakeisti. 3 inžinierius pulko Indijos armija korpusas inžinierių baigė darbą keturias dienas butas ir pradine verte frakcija.

5. medley tiltas (Oksfordas, Anglija) yra Bailey tiltas buvo pastatytas 1946 m. ir apima Temzės upės pelkė – uosto pieva ir vis dar naudojama šiandien (2014)


Hot Tags: plieno tiltas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, žema kaina, geriausias, produktų
Susiję produktai
Feedback